Meist

Nr. 1 korterelamute rekonstrueerija Eestis!

Balti Vara Ehitus OÜ on Eesti suurim ja kogenuim korterelamute tervikliku rekonstrueerimise peatöövõtu ettevõte. Loome oma klientidele tõhusaid ja kestvaid lahendusi energia säästmiseks ja elukeskkonna parandamiseks. 18 tegutsemisaasta jooksul oleme peatöövõtjana rekonstrueerinud Eestis üle 300 korterelamu.

Balti Vara Ehitus OÜ on Eesti Puitmajaliidu ja Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige ning Eesti Korteriühistute Liidu sponsor.

2008. aastal alustasime oma tütarfirma Eesti Soojustusprojekt OÜ‘ga projekteerimisteenuse pakkumist, et säästa oma klientide aega ja energiat ning teha korterelamu tervikliku rekonstrueerimise tellimine mugavaks. Balti Vara Ehituse arendusprojekti katusekorrused.ee alt pakume klientidele korterelamu rekonstrueerimist katusealuse väljaehitamise arvelt. Energia- ja keskkonnasäästu saavutamiseks vajame innovatiivseid tooteid. Selleks lõime keskkonnahoiu koostööprojekti green2050.ee, mille raames teeme koostööd ettevõtetega, kes pakuvad ehitussektoris parimaid tooteid ja lahendusi keskkonna säästmiseks.

Kõikide meie tegevuste ja arendusprojektide ühiseks nimetajaks on kõrge ehituskvaliteet, asjatundlik protsessi juhtimine ning tõhusate energiasäästulahenduste loomine.

  • Fortuuna 11, Tartu