Korterelamute rekonstrueerimine

Balti Vara Ehitus pakub oma klientidele hoone rekonstrueerimise terviklahendust

Koostame koostöös oma tütarfirma Eesti Soojustusprojektiga kliendile korterelamu rekonstrueerimisprojekti, korraldame kogu vajaliku asjaajamise ning teostame kõik vajalikud rekonstrueerimistööd.

Terviklahendusena rekonstrueerimine pakub tellijale maksimaalset kindlust, et projekt valmib õigeaegselt ja lahenduse kvaliteet tagab planeeritud energiasäästu.

Tehaseline elemendipõhine rekonstrueerimine

Tehaselise rekonstrueerimise eelisteks on ühelt poolt energiatõhususe ja korterite sisekliima paranemine ning märkimisväärne küttekulude vähenemine. Kuid samavõrra oluline on kogu protsessi kiirus – kuna tehases toodetud soojustuselemendid paigaldatakse otse maja olemasolevale fassaadile, on ehitusprotsess märkimisväärselt lühem ja majaelanikele vähem häiriv.

Kiirus ja tehnoloogilisus on puitelemendiga rekonstrueerimise kõige olulisem erinevus platsiehitamismeetodist – tehases tehakse ära maksimaalselt palju eeltööd, et ehitusplatsil kuluks võimalikult vähe aega.

https://www.kmt.ee/et/

https://kredex.ee/et/tehaseline-rekonstrueerimine

https://www.youtube.com/

Platsiehitusega rekonstrueerimine

Tööplatsil rekonstrueerimise puhul on lõppeesmärk täpselt sama nagu elemendipõhisel rekonstrueerimisel – maksimaalse energiasäästu loomine, korterite sisekliima parandamine ning korterelamu kasutusea pikendamine. Platsiehitusega rekonstrueerimine võtab umbes pool aastat rohkem aega ning on elanikele ja keskkonnale mõnevõrra häirivam.

Mõlema ehitusviisi puhul on Balti Vara Ehituse eesmärk üks – pakkuda klientidele hästi juhitud rekonstrueerimisprojekti kogemust, parimat ehituskvaliteeti ja kõige tõhusamaid energiasäästulahendusi.

Kredex SA projekteerimis- ja rekonstrueerimistoetusest saab lugeda siit lingilt:https://kredex.ee/