Korterelamute rekonstrueerimine

Tehaseline elemendipõhine rekonstrueerimine

Tehaselise rekonstrueerimise eelisteks on ühelt poolt energiatõhususe ja korterite sisekliima paranemine ning märkimisväärne küttekulude vähenemine. Kuid samavõrra oluline on kogu protsessi kiirus – kuna tehases toodetud soojustuselemendid paigaldatakse otse maja olemasolevale fassaadile, on ehitusprotsess märkimisväärselt lühem ja majaelanikele vähem häiriv.

Kiirus ja tehnoloogilisus on puitelemendiga rekonstrueerimise kõige olulisem erinevus platsiehitamismeetodist – tehases tehakse ära maksimaalselt palju eeltööd, et ehitusplatsil kuluks võimalikult vähe aega.

Elemendipõhine rekonstrueerimine projekteerimis-ehitushanke põhimõttel on kiireim, parim ja säästlikum lahendus hangete korraldamiseks ja korterelamu rekonstrueerimiseks. Selleks ei ole vaja midagi muud, kui üldkoosoleku otsust, mis tugineb rekonstrueeritava hoone lähteülesandele ning orienteeruvale maksumusele.

Tehases toodetud välisseina elementide kohta rohkem infot: https://www.kmt.ee/et/

17 tööpäevaga on võimalik muuta korterelamu välisilmet:
https://www.youtube.com/

Kredex SA toetab korterelamu tehaselist rekonstrueerimist:
https://kredex.ee/et/tehaseline-rekonstrueerimine
Korterelamu tehaselise rekonstrueerimise toetus | KredEx

Platsiehitusega rekonstrueerimine

Tööplatsil rekonstrueerimise puhul on lõppeesmärk täpselt sama nagu elemendipõhisel rekonstrueerimisel – maksimaalse energiasäästu loomine, korterite sisekliima parandamine ning korterelamu kasutusea pikendamine. Platsiehitusega rekonstrueerimine võtab umbes pool aastat rohkem aega ning on elanikele ja keskkonnale mõnevõrra häirivam.

Mõlema ehitusviisi puhul on Balti Vara Ehituse eesmärk üks – pakkuda klientidele hästi juhitud rekonstrueerimisprojekti kogemust, parimat ehituskvaliteeti ja kõige tõhusamaid energiasäästulahendusi.

Kredex SA projekteerimis- ja rekonstrueerimistoetusest saab lugeda siit lingilt:https://kredex.ee/